Koło Łowieckie

Selekcjoner

w Pieszycach

Odznaczone Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej

70 lat razem w polu i w lesie

Ci, którzy zaglądają na naszą stronę zorientowali się ostatnio, że stała się ona niedostępna. Niestety, zdarzył się koszmar administratora i serwery na których strona była utrzymywana padły. Gdyby to była paść chwilowa, przeszlibyśmy pewno nad nią do porządku dziennego. Ponieważ jednak awaria przeciągnęła się w czasie i w dalszym ciągu trwa, postanowiłem nie czekać z założonymi rękami i coś z tym zrobić. A zatem ...

 

zmiany, zmiany, zmiany

Po pierwsze, zarejestrowaliśmy dwie nowe domeny klselekcjoner.pl oraz klselekcjoner.eu [kl - od koło łowieckie] które mam nadzieję łatwo zapadną w pamięć. Uzyskujemy dzięki temu niezależność adresu strony czy e-mail od dostawcy usług serwerowych. Domeny można bowiem "parkować" na dowolnych serwerach a zmiany lokalizacji nie mają wpływu na adres pod którym są dostępne [trochę inaczej niż w realnym życiu]. Mam więc nadzieję że, o ile taka będzie wola Zarządu, od teraz będziemy już stale dostępni w tym miejscu internetu.

Kolejną konsekwencją ostatniej awarii jest oczywiście zmiana dostawcy usług serwerowych. Od teraz znajdujemy się pod skrzydłami - myślę, że mogę tak to ująć - wiodącego na naszym rynku [udziałów nie sprawdzałem ale sami nazywają się "liderem" :)] dostawcy usług hostingowych. Miejmy nadzieję że będzie to miało pozytywny wpływ na dostępność naszej strony.

Teraz stoi przede mną mozolny proces odtwarzania treści które mieliśmy w dotychczasowym miejscu. Mam nadzieję, że pójdzie mi to w miarę szybko i sprawnie. Tak, żeby Zarząd był zadowolony, bo jak głowa nie boli to i reszta ciała jakby zdrowsza. ;) Kolegów którzy tu trafią przypadkiem lub celowo proszę o wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwe zainteresowanie oraz, a może przede wszystkim, mam apel - nie wstydźcie się i zostawcie ślad swojej bytności tymczasem w Księdze Gości a wkrótce również przy pomocy systemu komentarzy.