Koło Łowieckie

Selekcjoner

w Pieszycach

Odznaczone Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej

70 lat razem w polu i w lesie

Wyniki wyszukiwania google

Sukces nie jest może jeszcze zbyt duży ale przecież jak mawiają mądrzy ludzie, nawet największe morze składa się z kropel. Dziś przytrafiła nam się taka kropelka, z której ja jako administrator tego serwisu bardzo się cieszę.

Współcześni mówią, że "jeśli Cię nie ma w googlach, to nie ma Cię wcale". Z przyjemnością stwierdzam więc, że w dniu dzisiejszym nasza nowa strona zaistniała wreszcie w sieci i pojawiła się w wynikach wyszukiwania google'a. Mam nadzieję, że stanie się teraz miłym, często odwiedzanym miejscem, w którym każdy z kolegów znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie artykuły z dotychczasowej strony, prowadzonej przez kolegę Ferdynanda Ardelli, do których udało mi się dotrzeć starałem się w miarę możliwości wiernie przenieść na nowy grunt. Dzięki temu ciężka praca kolegi nie zostanie zmarnowana.

Nowa strona to nie tylko nowy adres sieciowy. Nie chodzi też tylko o nowy wygląd, który mam cichą nadzieję przypadnie kolegom do gustu. Nowa strona to przede wszystkim nowe podejście do tej wizytówki koła. Zastosowane przy jej budowie mechanizmy pozwalają na współtworzenie treści przez wiele osób. Zapraszam więc kolegów do udziału w kreowaniu treści które będą nas reprezentować w tym wirtualnym świecie.

Zapraszam do pisania i publikowania artykułów.

Od teraz wszyscy wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za to co się na niej znajdzie a co za tym idzie, jak nas będą postrzegać inni.

Rozumiem, że w tej chwili wygląd i funkcjonalność tej strony jest jedynie moim wyobrażeniem o tym jak to powinno wyglądać. Deklaruję swoją otwartość na opinie kolegów. Zapraszam do wyrażania opinii na temat wyglądu czy zawartości strony. Będę się starał brać je wszystkie pod rozwagę.